Bursa Adliye Avukatı

Bursa'da Adliye avukat arayışında bulunan toplum olmaktadır. Adalet sarayına gittiklerinde çevresinde hukuk ofisi görmediğinde danışabileceği kişiyi bulabilmek için adliye avukat şeklinde aramalarda bulunarak hukuki bilgi almak ya da açması gereken mahkemeye ilişkin bir avukatla çalışmak isteyebilmektedirler. Avukatlık ofisine giderek yüz yüze görüşme sağlanması daha sağlıklı olacaktır. Hukuk sorunlarınıza ilişkin dilekçe yazma, hukuki danışmanlık, yargısal faaliyetlere dava açma söz konusu olduğunda mükemmel hizmet edinebilirsiniz. Hukuk bürosuna gidememe durumlarınızda cep telefonu ile iletişim kurarak danışmanlık hizmeti müracaat edebilirsiniz.

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak müvekkillerimize etkin hukuki danışmanlık ve dava takibi hizmeti sunmaktayız. Ceza hukuku, Boşanma hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

İletişim Kanallarımız

WhatsApp

0(541) 938 19 38

YASAL UYARI : Bu sitede yer alan tüm içerikler Kolektif Hukuk'a ait olup izinsiz olarak kopyalanması yasaktır. Sitemizde yer alan bilgiler müvekkil ve vekil ilişkisi oluşturmaya yönelik değildir.
Avukata Danışma