Bursa Adliye Avukatı

Bursa'da Adliye avukat arayışında bulunan toplum olmaktadır. Adalet sarayına gittiklerinde çevresinde hukuk ofisi görmediğinde danışabileceği kişiyi bulabilmek için adliye avukat şeklinde aramalarda bulunarak hukuki bilgi almak ya da açması gereken mahkemeye ilişkin bir avukatla çalışmak isteyebilmektedirler. Avukatlık ofisine giderek yüz yüze görüşme sağlanması daha sağlıklı olacaktır. Hukuk sorunlarınıza ilişkin dilekçe yazma, hukuki danışmanlık, yargısal faaliyetlere dava açma söz konusu olduğunda mükemmel hizmet edinebilirsiniz. Hukuk bürosuna gidememe durumlarınızda cep telefonu ile iletişim kurarak danışmanlık hizmeti müracaat edebilirsiniz.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP