Keles Araç Haczi Kaldırma

Keles araba haczi kaldırma işlemini yapmak isteyen icra takibi borçlusu taşıtına haczi konulan borçlu kişi borcunu kabul etmiş olması durumunda, icra takibinin gerçekleştiği icra dairesine ya da bulunduğu yerdeki en yakın icra dairesine ulaşarak; istenilen miktarı dosya kapak hesabı yapılması doğrultusunda bütünüyle ödemesi durumunda araba üzerindeki haczi iptalini sağlayacaktır. Noterde taşıtını başkasına satmak isteyen insanların taşıtının üzerinde haciz olmaması gerekmektedir. O yüzden yukarıda kesin izahında bulunulmuş olan işlemlerin ilk olarak gerçekleşmesi gerekmektedir. Yoksa taşıt üstünde bulunan haciz kalkmayacaktır.

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak müvekkillerimize etkin hukuki danışmanlık ve dava takibi hizmeti sunmaktayız. Ceza hukuku, Boşanma hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

İletişim Kanallarımız

WhatsApp

0(541) 938 19 38

YASAL UYARI : Bu sitede yer alan tüm içerikler Kolektif Hukuk'a ait olup izinsiz olarak kopyalanması yasaktır. Sitemizde yer alan bilgiler müvekkil ve vekil ilişkisi oluşturmaya yönelik değildir.
Avukata Danışma