Keles Asliye Ceza Avukatı

Keles Asliye ceza avukatı kime denir? Bursa'nın Keles ilçesinde Asliye ceza avukatı ne iş yapar? Asliye ceza mahkemelerinde görülen ceza yargılamaları süresince avukatlık servisi veren avukatlara Keles asliye ceza avukatı denir. Asliye ceza mahkemesinde görülen başlıca suçlar: Tehdit suçu, Hakaret suçu, Şantaj suçu, Özel hayatın gizliliği ihlal suçu, Kasten yaralama suç vb. suçlar bulunmaktadır. Suçların şikayete tabi olup olmamaları kıymet arz etmektedir. Şikayete tabi olan suçlara ilişkin olarak davacılar arasında uzlaşma olduklarında dava sonucunda hiç böyle bir suç işlenmemiş gibi netice doğuracaktır. O yüzden işlenmiş olan suçların şikayete tabi olup olmamaları önem arz etmektedir.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP