Keles Avukat Numarası

Keles Avukat Numarasına ziyarette bulunmak artık çok pratiktir. Günümüz teknolojisindeki büyümeler ile birlikte Keles avukat numarası için avukatın bağlı olmuş olduğu ilgili barodan telefonu talep edilebileceği gibi sisteme kayıtlı internet adresi üzerinden de iletişim bilgilerini bularak ulaşım yapılabilmektedir. KVKK kapsamında web sitesi üzerinde çoğu Keles avukat numarası saklamaktadır. Sadece kendisini tanıyan kişiler ile telefon numarasını vermektedir. Bu da pek natural durumdur. Zira olur olmaz her mahkeme için avukat numarasını arayan bir kesim olmaktadır. Unutulmamalı ki avukatlar bilgileri ile para kazanmaktadırlar. Türkiye Barolar Birliği’nin de inanılır bildirdiği üzere hukuki müşavirlik servisi ücrete tabidir.

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak müvekkillerimize etkin hukuki danışmanlık ve dava takibi hizmeti sunmaktayız. Ceza hukuku, Boşanma hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

İletişim Kanallarımız

WhatsApp

0(541) 938 19 38

YASAL UYARI : Bu sitede yer alan tüm içerikler Kolektif Hukuk'a ait olup izinsiz olarak kopyalanması yasaktır. Sitemizde yer alan bilgiler müvekkil ve vekil ilişkisi oluşturmaya yönelik değildir.
Avukata Danışma