Keles Avukat Numarası

Keles Avukat Numarasına ziyarette bulunmak artık çok pratiktir. Günümüz teknolojisindeki büyümeler ile birlikte Keles avukat numarası için avukatın bağlı olmuş olduğu ilgili barodan telefonu talep edilebileceği gibi sisteme kayıtlı internet adresi üzerinden de iletişim bilgilerini bularak ulaşım yapılabilmektedir. KVKK kapsamında web sitesi üzerinde çoğu Keles avukat numarası saklamaktadır. Sadece kendisini tanıyan kişiler ile telefon numarasını vermektedir. Bu da pek natural durumdur. Zira olur olmaz her mahkeme için avukat numarasını arayan bir kesim olmaktadır. Unutulmamalı ki avukatlar bilgileri ile para kazanmaktadırlar. Türkiye Barolar Birliği’nin de inanılır bildirdiği üzere hukuki müşavirlik servisi ücrete tabidir.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP