Kestel Asliye Ceza Avukatı

Kestel Asliye ceza avukatı kimdir? Bursa'nın Kestel ilçesinde Asliye ceza avukatı ne iş yapar? Asliye ceza mahkemelerinde işlenen ceza yargılamaları süresince avukatlık servisi veren avukatlara Kestel asliye ceza avukatı denir. Asliye ceza mahkemesinde görülen çoğu suçlar: Tehdit suçu, Hakaret suçu, Şantaj suçu, Özel hayatın gizliliği ihlal suçu, Kasten yaralama suç vb. suçlar bulunmaktadır. Suçların şikayete tabi tutulup tutulmadığı önem arz etmektedir. Şikayete tabi olan suçlara ilişkin olarak davalılar arasında uzlaşma sağlandığında dava sonucunda hiç böyle bir suç işlenmemiş gibi sonuç doğuracaktır. O yüzden işlenmiş olan suçların şikayete tabi tutulup tutulmadığı büyük önem arz etmektedir.

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak müvekkillerimize etkin hukuki danışmanlık ve dava takibi hizmeti sunmaktayız. Ceza hukuku, Boşanma hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

İletişim Kanallarımız

WhatsApp

0(541) 938 19 38

YASAL UYARI : Bu sitede yer alan tüm içerikler Kolektif Hukuk'a ait olup izinsiz olarak kopyalanması yasaktır. Sitemizde yer alan bilgiler müvekkil ve vekil ilişkisi oluşturmaya yönelik değildir.
Avukata Danışma