Kestel Avukat Numarası

Kestel'de Kestel Avukat Numarası arayışı artık çokça kolay şekilde ulaşım yapılabilmektedir. Günümüz teknolojisindeki büyümeler ile birlikte Kestel avukat numarası için avukatın bağlı olmuş olduğu ilgili barodan telefonu talep edilebileceği gibi sisteme kayıtlı internet adresi üzerinden de iletişim bilgilerini bularak ulaşım yapılabilmektedir. Kişisel Verileri Koruma Kurulu kapsamında internet sitesi üzerinde çoğu Kestel avukat numarası saklamaktadır. Avukatlar kendilerini bilen kişilerle avukat numarasını paylaşmaktadırlar. Bu da pek natural durumdur. Zira olur olmaz her mahkeme için avukat numarasını arayan bir kesim bulunmaktadır. Unutulmamalı ki avukatlar bilgileri ile para kazanmaktadırlar. Türkiye Barolar Birliği’nin de anlaşılır bildirdiği üzere yasal danışmanlık yardımı ücrete tabidir.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP