Maltepe Hukuk Ofisi

Kolektif hukuk ofisi olarak Maltepe ilinde müşteri deneyimi sağlamaktayız. Maltepe Hukuk ofisi aramasında olduğunuzda yapmanız gereken ilk şey söz konusu yasal sorununuza ilişkin olarak alanında yetkin hukuk ofisi ile görüşme yapmış olmanızdır. Önerimiz hukuki probleminize ilişkin konuşmalarınızı kendiliğinden hukuk ofisine giderek karşılıklı konuşma gerçekleştirmeniz yönünde olacaktır. Bu sayede detaylıca açıklamasında bulunabileceğiniz gibi hukuki sorununuza başvuru elinizde bulunan dosya, doküman vd. delil niteliğine sahip evraklarınızın avukat aracılığıyla incelenmesi neticesinde karar süreciniz nasıl, ne biçimde olması gerektiği konusunda fikir sahibi olabileceksiniz. Yasalarımızda vazifeli ve yetkili dava belirleme konusu Hukuk Muhakemesi kanununda açıkça düzenlenmiştir. Sadece bu durumu dahi göz ardı etmeniz halinde açılacak olan duruşmanızın ilgili dava tarafından reddine karar verilmesi biçimiyle duruşmanızın işlemden kaldırılmasına doküman olacaktır.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP