Mudanya Araç Haczi Kaldırma

Mudanya araç haczi kaldırma işlemini yapmak isteyen icra takibi borçlusu aracına haczi konulan borçlu kişi borcunu kabul etmiş olması durumunda, icra takibinin gerçekleştiği icra dairesine ya da bulunduğu yerdeki en yakın icra dairesine giderek; istenilen mevlayı dosya kapak hesabı yapılması doğrultusunda eksiksiz olarak ödemesi durumunda araç üzerindeki haczi kalkmasını sağlayacaktır. Noter kanalı ile aracın maliki olan kişi aracını bir başkasına satmak istemesi durumunda aracın üzerinde haciz bulunmaması gerekmektedir. kişi satmak isteyen giderek aracın üzerinde haciz işlemi bulunmaması gerekmektedir. Bundan dolayıdır ki yukarıda anlaşılır izahında bulunulmuş olan işlemlerin zorunlu olarak yapılması gerekmektedir. Aksi durumda aracın üstünde mevcut haczin kaldırılması mümkün olmayacaktır.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP