Mudanya Asliye Ceza Avukatı

Mudanya Asliye ceza avukatı kime denir? Mudanya Asliye ceza avukatının görevi nedir? Mudanya Asliye ceza avukatı aslında Asliye Ceza mahkemelerinde işlenen ceza yargılamaları sürecinde avukatlık hizmetini yerine getiren ceza hukuku konusunda ilgili olan avukatlardır. Asliye ceza mahkemesinde işlenen sıklıkla karşılaşılan suç çeşitlerini başlıca anlatacak olduğumuzda: Tehdit suçu, Hakaret suçu, Şantaj suçu, Özel hayatın gizliliği ihlal suçu, Kasten yaralama suçu vd. olmak üzere değişik suçlar bulunmaktadır. Suçların şikayete tabi olup olmamaları önem arz etmektedir. Şikayete tabi olan suçlara ilişkin olarak halk arasında anlaşma olduğunda dava bittiğinde hiç böyle bir suç işlenmemiş gibi netice doğuracaktır. O yüzden işlenmiş olan suçların şikayete tabi tutulup tutulmadığı büyük önem arz etmektedir.

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak müvekkillerimize etkin hukuki danışmanlık ve dava takibi hizmeti sunmaktayız. Ceza hukuku, Boşanma hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

İletişim Kanallarımız

WhatsApp

0(541) 938 19 38

YASAL UYARI : Bu sitede yer alan tüm içerikler Kolektif Hukuk'a ait olup izinsiz olarak kopyalanması yasaktır. Sitemizde yer alan bilgiler müvekkil ve vekil ilişkisi oluşturmaya yönelik değildir.
Avukata Danışma