Mudanya Avukat Numarası

Mudanya Avukat Numarasına erişmek artık çok kolaydır. Günümüz teknolojisindeki büyümeler ile birlikte Mudanya avukat numarası için avukatın bağlı olmuş olduğu ilgili barodan numarasının talep edilebileceği gibi sisteme kayıtlı internet adresi üzerinden de iletişim bilgilerini bularak ulaşım yapılabilmektedir. KVKK kapsamında internet sitesi üzerinde çoğu Mudanya avukat numarası saklamaktadır. Bir tek kendisini bilen kişiler ile telefon numarasını vermektedir. Bu da pek organik durumdur. Zira olur olmaz her dava için avukat numarasını arayan bir kesim olmaktadır. Unutulmamalı ki avukatlar bilgileri ile para kazanmaktadırlar. Türkiye Barolar Birliği’nin de inanılır bildirdiği üzere yasal müşavirlik hizmeti ücrete tabidir.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP