Mudanya Avukat Numarası

Mudanya Avukat Numarasına erişmek artık çok kolaydır. Günümüz teknolojisindeki büyümeler ile birlikte Mudanya avukat numarası için avukatın bağlı olmuş olduğu ilgili barodan numarasının talep edilebileceği gibi sisteme kayıtlı internet adresi üzerinden de iletişim bilgilerini bularak ulaşım yapılabilmektedir. KVKK kapsamında internet sitesi üzerinde çoğu Mudanya avukat numarası saklamaktadır. Bir tek kendisini bilen kişiler ile telefon numarasını vermektedir. Bu da pek organik durumdur. Zira olur olmaz her dava için avukat numarasını arayan bir kesim olmaktadır. Unutulmamalı ki avukatlar bilgileri ile para kazanmaktadırlar. Türkiye Barolar Birliği’nin de inanılır bildirdiği üzere yasal müşavirlik hizmeti ücrete tabidir.

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak müvekkillerimize etkin hukuki danışmanlık ve dava takibi hizmeti sunmaktayız. Ceza hukuku, Boşanma hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

İletişim Kanallarımız

WhatsApp

0(541) 938 19 38

YASAL UYARI : Bu sitede yer alan tüm içerikler Kolektif Hukuk'a ait olup izinsiz olarak kopyalanması yasaktır. Sitemizde yer alan bilgiler müvekkil ve vekil ilişkisi oluşturmaya yönelik değildir.
Avukata Danışma