Mustafakemalpaşa Araç Haczi Kaldırma

Mustafakemalpaşa taşıt haczi kaldırma işlemini yapmak isteyen icra takibi borçlusu taşıtına haczi konulan borçlu şahıs borcunu kabul etmiş olması durumunda, icra takibinin gerçekleştiği icra dairesine ya da bulunduğu yerdeki en yakın icra dairesine ulaşarak; talep edilen mevlayı dosya kapak hesabı yapılması ışığında bütünüyle ödemesi durumunda araç üzerindeki haczi kalkmasını sağlayacaktır. Noter kanalı ile aracın maliki olan şahıs taşıtını bir başkasına satmak istemesi durumunda aracın üzerinde haciz bulunmaması gerekmektedir. şahıs satmak isteyen ulaşarak aracın üzerinde haciz işlemi bulunmaması gerekmektedir. Yukarıda öncelikli bulunan işlemlerin yapılması olarak taşıtını gerekmektedir. Aksi durumda taşıtın üstünde içeren haczin kaldırılması mümkün olmayacaktır.

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak müvekkillerimize etkin hukuki danışmanlık ve dava takibi hizmeti sunmaktayız. Ceza hukuku, Boşanma hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

İletişim Kanallarımız

WhatsApp

0(541) 938 19 38

YASAL UYARI : Bu sitede yer alan tüm içerikler Kolektif Hukuk'a ait olup izinsiz olarak kopyalanması yasaktır. Sitemizde yer alan bilgiler müvekkil ve vekil ilişkisi oluşturmaya yönelik değildir.
Avukata Danışma