Mustafakemalpaşa Asliye Ceza Avukatı

Mustafakemalpaşa Asliye ceza avukatı kime denir? Bursa'nın Mustafakemalpaşa ilçesinde Asliye ceza avukatı ne hizmeti verir? Mustafakemalpaşa Asliye ceza avukatı aslında Asliye Ceza mahkemelerinde işlenen ceza yargılamaları sürecinde avukatlık faaliyetini yerine getiren ceza hukuku konusunda bilgili olan avukatlardır. Asliye ceza mahkemesinde işlenen başlıca suçlar: Tehdit suçu, Hakaret suçu, Şantaj suçu, Özel hayatın gizliliği ihlal suçu, Kasten yaralama suç vb. suçlar bulunmaktadır. Suçların şikayete tabi olup olmamaları önem arz etmektedir. Zira şikayete tabi olan suçlara ilişkin olarak müşteki ve zanlı arasında geçen söz konusu durumda aralarındaki söz konusu anlaşmazlığa ilişkin uzlaşacak olduklarında mahkeme bittiğinde herhangi bir ceza yaptırımı ile karşılaşma durumu olmayacağı gibi sanki hiç böyle bir suç işlenmemiş gibi hüküm ve sonuç doğuracaktır. Bu yüzden işlenmiş olan suçların şikayete tabi tutulup tutulmadığı büyük önem arz etmektedir.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP