Nilüfer Araç Haczi Kaldırma

Nilüfer Aracında haczi mevcut kişilerin, borcu kabul etmesi durumunda en yakın icra binasına giderek talep edilen miktarı ödemesi durumunda haczi işlemlerinin iptalini sağlayacaktır. Noter kanalı ile aracın maliki olan şahıs aracını bir başkasına satmak istemesi durumunda aracın üzerinde haciz bulunmaması gerekmektedir. binasına satmak isteyen talep edilen aracın üzerinde haciz işlemi bulunmaması gerekmektedir. Bu yüzden yukarıda kesin izahında bulunulmuş olan işlemlerin öncelikli olarak gerçekleşmesi gerekmektedir. Aksi durumda taşıtın üzerinde içeren haczin kaldırılması mümkün olmayacaktır.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP