Nilüfer Asliye Ceza Avukatı

Nilüfer Asliye ceza avukatı kimdir? Nilüfer Asliye ceza avukatının görevi nedir? Nilüfer Asliye ceza avukatı gerçekte Asliye Ceza mahkemelerinde görülen ceza yargılamaları sürecinde avukatlık hizmetini yerine getiren ağır ceza hukuku konusunda ilgili olan avukatlardır. Asliye ceza mahkemesinde görülen sıklıkla karşılaşılan suç türlerini başlıca anlatacak olduğumuzda: Tehdit suçu, Hakaret suçu, Şantaj suçu, Özel hayatın gizliliği ihlal suçu, Kasten yaralama suçu vd. olmak üzere farklı farklı suçlar bulunmaktadır. Suçların şikayete tabi olup olmamaları önem arz etmektedir. Zira şikayete tabi olan suçlara ilişkin olarak şikayetçi ve zanlı arasında geçen söz konusu durumda aralarındaki söz konusu ihtilafa ilişkin uzlaşacak olduklarında dava sonucunda herhangi bir ceza yaptırımı ile karşılaşma durumu olmayacağı gibi sanki hiç böyle bir suç işlenmemiş gibi hüküm ve sonuç doğuracaktır. O yüzden işlenmiş olan suçların şikayete tabi tutulup tutulmadığı büyük önem arz etmektedir.

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak müvekkillerimize etkin hukuki danışmanlık ve dava takibi hizmeti sunmaktayız. Ceza hukuku, Boşanma hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

İletişim Kanallarımız

WhatsApp

0(541) 938 19 38

YASAL UYARI : Bu sitede yer alan tüm içerikler Kolektif Hukuk'a ait olup izinsiz olarak kopyalanması yasaktır. Sitemizde yer alan bilgiler müvekkil ve vekil ilişkisi oluşturmaya yönelik değildir.
Avukata Danışma