Nişantaşı Hukuk Ofisi

Kolektif hukuk ofisi olarak Nişantaşı ilinde hizmet sağlamaktayız. Nişantaşı Hukuk ofisi arayışında bulunduğunuzda yapmanız gereken ilk şey söz konusu yasal probleminize ilişkin olarak alanında yetkin hukuk ofisi ile görüşme gerçekleştirmiş olmanızdır. Tavsiyemiz yasal probleminize ilişkin görüşmelerinizi bizatihi hukuk ofisine giderek karşılıklı konuşma gerçekleştirmeniz yönünde olacaktır. Aracılığıyla detaylıca açıklamasında bulunabileceğiniz gibi yasal probleminize ilişkin elinizde bulunan evrak, doküman vd. delil niteliğine sahip evraklarınızın avukat aracılığıyla incelenmesi doğrultusunda karar süreciniz nasıl, ne şekilde olması gerektiği konusunda fikir sahibi olabileceksiniz. Yasalarımızda görevli ve yetkili mahkeme belirleme konusu Hukuk Muhakemesi kanununda net düzenlenmiştir. Yalnız bu durumu dahi göz ardı etmeniz halinde açılacak olan davanızın ilgili mahkeme tarafından reddine karar verilmesi biçimiyle davanızın işlemden kaldırılmasına doküman olacaktır.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP