Orhaneli Avukatlık Danışma Ücreti

Bursa'nın Orhaneli ilçesinde Avukatlık danışma ücreti neye göre belirlenir? Orhaneli Avukatlık danışma ücreti insanların söz konusu olan yasal soruna ilişkin olarak ne yapılması gerektiğini saptamak ve kendisine yasal bilgiler paylaşmak kaydıyla ilgili sorunu tespit ederek çözüm bulunması sağlanır. Avukatlık Kanunu 164. Maddede anlaşılır belirtildiği üzere her türlü hukuki danışmada bulunma, hukuki iş ve işlemler, takip yapmanın ücrete tabi olduğu yönündedir. Eğer avukatlık parası alınmadan bir iş yapılacak olursa bu durumu yazılı olarak baroya iletmek zorundadır. Bu yüzden avukatlar ücretsiz danışma yardımı de dâhil olmak üzere maddi karşılığı olmadan görev yapamazlar. Ayrıca sürekli olacak biçimde ücretsiz danışma hizmeti veren avukatın, iş arkadaşlarına karşı haksız çekişme yaratmış olacaktır. Hukuk mesleğinin onur ve disiplinine, avukatlık haklarına aykırı davranmış olacaktır. bu sebepten ötürü baro aracılığıyla idari yaptırıma çarptırılması mümkündür.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP