Orhangazi Araç Haczi Kaldırma

Orhangazi Aracında haczi içeren kişilerin, borcu kabul etmesi durumunda en yakın icra dairesine giderek talep edilen mevlayı ödemesi durumunda haczi işlemlerinin kalkmasını sağlayacaktır. Noter kanalı ile aracın maliki olan şahıs taşıtını bir başkasına satmak istemesi durumunda aracın üzerinde haciz bulunmaması gerekmektedir. dairesine satmak isteyen talep edilen aracın üzerinde haciz işlemi bulunmaması gerekmektedir. Yukarıda öncelikli bulunan işlemlerin gerçekleşmesi olarak taşıtını gerekmektedir. Aksi durumda aracın üzerinde barındıran haczin kaldırılması mümkün olmayacaktır.

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak müvekkillerimize etkin hukuki danışmanlık ve dava takibi hizmeti sunmaktayız. Ceza hukuku, Boşanma hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

İletişim Kanallarımız

WhatsApp

0(541) 938 19 38

YASAL UYARI : Bu sitede yer alan tüm içerikler Kolektif Hukuk'a ait olup izinsiz olarak kopyalanması yasaktır. Sitemizde yer alan bilgiler müvekkil ve vekil ilişkisi oluşturmaya yönelik değildir.
Avukata Danışma