Orhangazi Araç Haczi Kaldırma

Orhangazi Aracında haczi içeren kişilerin, borcu kabul etmesi durumunda en yakın icra dairesine giderek talep edilen mevlayı ödemesi durumunda haczi işlemlerinin kalkmasını sağlayacaktır. Noter kanalı ile aracın maliki olan şahıs taşıtını bir başkasına satmak istemesi durumunda aracın üzerinde haciz bulunmaması gerekmektedir. dairesine satmak isteyen talep edilen aracın üzerinde haciz işlemi bulunmaması gerekmektedir. Yukarıda öncelikli bulunan işlemlerin gerçekleşmesi olarak taşıtını gerekmektedir. Aksi durumda aracın üzerinde barındıran haczin kaldırılması mümkün olmayacaktır.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP