Orhangazi Asliye Ceza Avukatı

Orhangazi Asliye ceza avukatı kimdir? Bursa'nın Orhangazi ilçesinde Asliye ceza avukatı ne hizmeti verir? Orhangazi Asliye ceza avukatı gerçekte Asliye Ceza mahkemelerinde görülen ceza yargılamaları sürecinde avukatlık faaliyetini yerine getiren ceza hukuku konusunda bilgili olan avukatlardır. Asliye ceza mahkemesinde işlenen sıklıkla karşılaşılan suç türlerini başlıca belirtecek olduğumuzda: Tehdit suçu, Hakaret suçu, Şantaj suçu, Özel hayatın gizliliği ihlal suçu, Kasten yaralama suçu vd. olmak üzere çeşitli suçlar bulunmaktadır. Suçların şikayete tabi olup olmamaları kıymet arz etmektedir. Zira şikayete tabi tutulan suçlara ilişkin olarak şikayetçi ve zanlı arasında geçen söz konusu durumda aralarındaki söz konusu anlaşmazlığa ilişkin uzlaşacak olduklarında dava sonucunda herhangi bir cezai müeyyide ile karşılaşma durumu olmayacağı gibi sanki hiç böyle bir suç işlenmemiş gibi hüküm ve sonuç doğuracaktır. Bu sebepten işlenmiş olan suçların şikayete tabi tutulup tutulmadığı önem arz etmektedir.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP