Osmangazi Adliye Avukatı

Osmangazi'da Adliye avukat arayışında bulunan davalılar bulunmaktadır. Adliyeye gittiklerinde çevresinde avukatlık ofisi görmediğinde danışabileceği kişiyi bulabilmek için adliye avukat biçiminde araştırmalarda bulunarak hukuki bilgi almak ya da açması gereken davaya ilişkin bir avukatla çalışmak isteyebilmektedirler. Bu durumda bizatihi avukatlık ofisine giderek yüz yüze konuşma gerçekleştirmeleri tavsiye olunur. Zira söz konusu hukuki sorununuza ilişkin dilekçe yazım işlemi, hukuki danışmanlık talebi, yargısal faaliyete ilişkin mahkeme açma işlemi talebi söz konusu olduğunda daha nitelikli, noksansız müşteri deneyimi alma durumu olacaktır. Hatta avukatlık bürosuna gidememe durumu söz konusu olduğunda ise cep telefonu ile iletişim kurarak hukuki danışmanlık hizmeti talebinde bulunma imkanına sahip olacaktırlar.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP