Osmangazi Araç Haczi Kaldırma

Osmangazi araç haczi kaldırma işlemini gerçekleştirmek isteyen icra takibi borçlusu taşıtına haczi konulan borçlu kişi borcunu kabul etmiş olması durumunda, icra takibinin gerçekleştiği icra dairesine ya da bulunduğu yerdeki en yakın icra dairesine giderek; istenilen miktarı dosya kapak hesabı yapılması doğrultusunda topyekûn alacağı ödemesi durumunda araç üzerindeki haczi iptalini sağlayacaktır. Noterde aracını başkalarına satmak isteyen insanların taşıtının üzerinde haciz olmaması gerekmektedir. Bu nedenden yukarıda güvenilir izahında bulunulmuş olan işlemlerin öncelikli olarak gerçekleşmesi gerekmektedir. Yoksa taşıt üstünde mevcut haciz kalkmayacaktır.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP