Pendik Hukuk Ofisi

Kolektif hukuk ofisi olarak Pendik ilinde faaliyet vermekteyiz. Pendik Hukuk ofisi aramasında bulunduğunuzda yapmanız gereken ilk şey söz konusu yasal sorununuza ilişkin olarak bölümünde yetkin hukuk ofisi ile konuşma yapmış olmanızdır. Önerimiz yasal probleminize ilişkin konuşmalarınızı bizatihi hukuk ofisine giderek karşılıklı görüşme gerçekleştirmeniz yönünde olacaktır. Sayesinde detaylıca açıklamasında bulunabileceğiniz gibi hukuki sorununuza ilişkin elinizde bulunan evrak, belge vd. kanıt niteliğine sahip evraklarınızın avukat tarafından incelenmesi doğrultusunda yargılama süreciniz nasıl, ne şekilde olması gerektiği konusunda düşünce sahibi olabileceksiniz. Hukukumuzda görevli ve yetkili dava belirleme konusu Hukuk Muhakemesi kanununda net düzenlenmiştir. Yalnız bu durumu dahi göz ardı etmeniz halinde açılacak olan duruşmanızın ilgili dava tarafından reddine karar verilmesi biçimiyle duruşmanızın işlemden kaldırılmasına belge olacaktır.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP