Şile Hukuk Ofisi

Kolektif hukuk ofisi olarak Şile ilinde hizmet vermekteyiz. Şile Hukuk ofisi aramasında olduğunuzda yapmanız gereken ilk şey söz konusu yasal sorununuza ilişkin olarak bölümünde yetkin hukuk ofisi ile görüşme gerçekleştirmiş olmanızdır. Önerimiz hukuki sorununuza ilişkin görüşmelerinizi bizatihi hukuk ofisine giderek yüz yüze konuşma gerçekleştirmeniz yönünde olacaktır. Böylece detaylıca izahında bulunabileceğiniz gibi yasal probleminize ilişkin elinizde bulunan evrak, belge vd. delil niteliğine haiz evraklarınızın avukat aracılığıyla incelenmesi neticesinde hüküm süreciniz nasıl, ne biçimde olması gerektiği konusunda düşünce sahibi olabileceksiniz. Yasalarımızda görevli ve yetkili dava belirleme konusu Hukuk Muhakemesi kanununda açıkça düzenlenmiştir. Yalnız bu durumu dahi göz ardı etmeniz halinde açılacak olan davanızın ilgili dava tarafından reddine karar verilmesi suretiyle davanızın işlemden kaldırılmasına belge olacaktır.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP