Tuzla Hukuk Ofisi

Kolektif hukuk ofisi olarak Tuzla ilinde faaliyet sunuyoruz. Tuzla Hukuk ofisi arayışında bulunduğunuzda yapmanız gereken ilk şey söz konusu hukuki probleminize ilişkin olarak alanında yetkin hukuk ofisi ile konuşma gerçekleştirmiş olmanızdır. Tavsiyemiz yasal sorununuza ilişkin görüşmelerinizi kendiliğinden hukuk ofisine giderek yüz yüze görüşme gerçekleştirmeniz yönünde olacaktır. Aracılığıyla detaylıca açıklamasında bulunabileceğiniz gibi yasal sorununuza başvuru elinizde bulunan dosya, belge vd. kanıt niteliğine sahip evraklarınızın avukat aracılığıyla incelenmesi neticesinde hüküm süreciniz nasıl, ne biçimde olması gerektiği konusunda düşünce sahibi olabileceksiniz. Yasalarımızda görevli ve yetkili mahkeme belirleme konusu Hukuk Muhakemesi kanununda net düzenlenmiştir. Yalnız bu durumu dahi göz ardı etmeniz halinde açılacak olan duruşmanızın ilgili mahkeme tarafından reddine karar verilmesi suretiyle duruşmanızın işlemden kaldırılmasına belge olacaktır.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP