Üsküdar Hukuk Ofisi

Kolektif hukuk ofisi olarak Üsküdar ilinde faaliyet veriyoruz. Üsküdar Hukuk ofisi aramasında bulunduğunuzda yapmanız gereken ilk şey söz konusu hukuki sorununuza ilişkin olarak bölümünde yetkin hukuk ofisi ile konuşma yapmış olmanızdır. Tavsiyemiz yasal sorununuza ilişkin görüşmelerinizi bizatihi hukuk ofisine giderek yüz yüze konuşma gerçekleştirmeniz yönünde olacaktır. Aracılığıyla detaylıca açıklamasında bulunabileceğiniz gibi yasal probleminize dair elinizde bulunan dosya, belge vd. delil niteliğine sahip evraklarınızın avukat aracılığıyla incelenmesi doğrultusunda karar süreciniz nasıl, ne şekilde olması gerektiği konusunda fikir sahibi olabileceksiniz. Yasalarımızda vazifeli ve yetkili mahkeme belirleme konusu Hukuk Muhakemesi kanununda açıkça düzenlenmiştir. Sadece bu durumu dahi göz ardı etmeniz halinde açılacak olan davanızın ilgili mahkeme tarafından reddine hüküm verilmesi suretiyle davanızın işlemden kaldırılmasına belge olacaktır.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP