Yenişehir Asliye Ceza Avukatı

Yenişehir Asliye ceza avukatı kime denir? Yenişehir Asliye ceza avukatının görevi nedir? Asliye ceza mahkemelerinde görülen ceza yargılamaları süresince avukatlık hizmeti veren avukatlara Yenişehir asliye ceza avukatı denir. Asliye ceza mahkemesinde görülen başlıca suçlar: Tehdit suçu, Hakaret suçu, Şantaj suçu, Özel hayatın gizliliği ihlal suçu, Kasten yaralama suç vb. suçlar bulunmaktadır. Suçların şikayete tabi olup olmamaları kıymet arz etmektedir. Zira şikayete tabi olan suçlara ilişkin olarak şikayetçi ve zanlı arasında geçen söz konusu durumda aralarındaki söz konusu ihtilafa ilişkin uzlaşacak olduklarında mahkeme bittiğinde herhangi bir ceza yaptırımı ile karşılaşma durumu olmayacağı gibi sanki hiç böyle bir suç işlenmemiş gibi hüküm ve sonuç doğuracaktır. Bu sebepten işlenmiş olan suçların şikayete tabi olup olmamaları kıymet arz etmektedir.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP