Yıldırım Asliye Ceza Avukatı

Yıldırım Asliye ceza avukatı kimdir? Yıldırım Asliye ceza avukatının işi nedir? Asliye ceza mahkemelerinde işlenen ceza yargılamaları süresince avukatlık yardımı veren avukatlara Yıldırım asliye ceza avukatı denir. Asliye ceza mahkemesinde görülen sıklıkla karşılaşılan suç çeşitlerini başlıca anlatacak olduğumuzda: Tehdit suçu, Hakaret suçu, Şantaj suçu, Özel hayatın gizliliği ihlal suçu, Kasten yaralama suçu vd. olmak üzere birbirinden ayrı suçlar bulunmaktadır. Suçların şikayete tabi tutulup tutulmadığı büyük önem arz etmektedir. Zira şikayete tabi tutulan suçlara ilişkin olarak şikayetçi ve sanık arasında yaşanılan söz konusu durumda aralarındaki söz konusu anlaşmazlığa ilişkin uzlaşacak olduklarında dava bittiğinde herhangi bir cezai müeyyide ile karşılaşma durumu olmayacağı gibi sanki hiç böyle bir suç işlenmemiş gibi hüküm ve sonuç doğuracaktır. Bu nedenden işlenmiş olan suçların şikayete tabi tutulup tutulmadığı önem arz etmektedir.

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak müvekkillerimize etkin hukuki danışmanlık ve dava takibi hizmeti sunmaktayız. Ceza hukuku, Boşanma hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

İletişim Kanallarımız

WhatsApp

0(541) 938 19 38

YASAL UYARI : Bu sitede yer alan tüm içerikler Kolektif Hukuk'a ait olup izinsiz olarak kopyalanması yasaktır. Sitemizde yer alan bilgiler müvekkil ve vekil ilişkisi oluşturmaya yönelik değildir.
Avukata Danışma