Yıldırım Avukatlık Danışma Ücreti

Bursa'nın Yıldırım ilçesinde Avukatlık danışma ücreti neye göre belirlenir? Yıldırım Avukatlık danışma ücreti insanların söz konusu olan hukuki soruna ilişkin olarak ne yapılması gerektiğini saptamak ve kendisine hukuki bilgiler paylaşmak kaydıyla ilgili sorunu tespit ederek çare bulunması sağlanır. Avukatlık Kanunu 164. Maddede kesin belirtildiği üzere her türlü yasal danışmada bulunma, hukuki iş ve işlemler, takip yapmanın ücrete tabi olduğu yönündedir. Eğer hukuk ödemesi alınmadan bir iş yapılacak olursa bu durumu yazılı olarak baroya iletmek zorundadır. Bu nedenden avukatlar ücretsiz danışma hizmeti de dâhil olmak üzere maddi karşılığı olmadan vazifelerini yapamazlar. Üstelik sürekli olacak şekilde ücretsiz danışma hizmeti veren vekilin, iş arkadaşlarına karşı haksız çekişme yaratmış olacaktır. Avukatlık mesleğinin onur ve disiplinine, avukatlık haklarına aykırı davranmış olacaktır. bu sebepten ötürü baro tarafınca idari yaptırıma çarptırılması mümkündür.

Kolektif Hukuk Bürosu

Sakarya, İstanbul, Kocaeli ve Bursa çevresinde hizmet veren Kolektif Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak Müvekkil memnuniyeti odaklı, başarılı ve hızlı çözümlerimiz ile gizlilik prensibi içerisinde güvenilir hukuki danışmanlık ve dava sürecinize müdahil olma hizmeti sunmaktayız.

Ceza hukuku, Boşanma hukuku, Miras hukuku, İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP